ارسال کالا توسط شرکت بیمکث از سه طریق انجام می شود :

درصورت خرید آنلاین از سایت بیمکث

طریقه ارسال کالا توسط شرکت بیمکث

1 -در روش "ارسال توسط باربری" هزینه ارسال کالا از کارخانه تا نزدیکترین باربری شهر شما به عهده شرکت بیمکث میباشد(پس از تحویل کالا لطفا از سالم بودن سفارش خود اطمینان حاصل نمایید).

2- در روش "تحویل بصورت حضوری درب کارخانه" لطفا 24 ساعت قبل از تحویل خرید خود درب کارخانه حتما می بایستی هماهنگی های لازم با واحد فروش آنلاین انجام شود.

3- در روش "ارسال توسط پیک" توجه نمایید که این نوع روش فقط برای مشتریان تهران می باشد.

در صورتی که شما ساکن تهران هستید و میخواهید پرداخت خود را پس از دریافت سفارش بپردازید در روش "پراخت در محل" که در این روش پرداخت بصورت نقدی پس از تحویل کالا درب منزل میباشد خریدار میبایستی مبلغ سفارش خود را بصورت کارت به کارت به حساب شرکت و یا پرداخت بصورت وجه نقد به پیک ارسال شده توسط شرکت جهت تحویل دادن سفارش وجه خود را پرداخت نماید،لازم به ذکر است که این روش فقط برای شهروندان تهران میباشد.

*قبل از ارسال محصول توسط کارخانه کارشناسان فروش آنلاین بیمکث جهت ارسال و هماهنگی های لازم ،بصورت تلفنی با شما در تماس خواهند بود.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای ارسال و نحوه دریافت کالای خود می توانید با شماره تلفن 7318 - 021 داخلی 211  واحد فروش آنلاین بیمکث در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 و روزهای پنجشنبه 8 - 13 در تماس باشید.

بالا