(2581)

تفاوت هود های زیر کابینتی بیمکث در چیست؟

چرا با وجود گذشت زمان زیادی از عرضه اولین هود های مدل زیر کابینتی همچنان در بازار برای این مدل خریدارانی وجود دارد؟

معرفی هود بیمکث زیر کابینتی مدل B1002U

هود آشپزخانه بیمکث مدل b1002u زیر کابینتی

چرا با وجود گذشت زمان زیادی از عرضه اولین هودهای مدل زیر کابینتی همچنان در بازار برای این مدل خریدارانی وجود دارد؟شاید جهت پاسخ بهتر است به دو دلیل عمده اشاره کنیم که بر انتخاب ما در خرید کلیه لوازم منزل نه تنها هود آشپزخانه تاثیر مستقیم می گذارند.

1- قیمت ارزان هود های زیر کابینتی

2- مکان قرار گیری هود زیر کابینتی و ابعاد آن از مزایای هود های زیر کابینتی هستند و وجود آنها سبب تداوم تولید این مدل از هودهای آشپزخانه شده است.

هود زیر کابینتی آشپزخانه بیمکث  مدل B1002U یکی از زیر مجموعه های پر طرفدار این دسته از هودها است که در چهار سایز مختلفت 100،90،80،60 سانتی متری تولید می شود.

توجه به تنوع در سایز و ابعاد این هود ، آنرا جهت نصب بر روی تمام اجاق گازها ( اجاق گاز صفحه ای - اجاق گاز مبله )با طول متفاوت امکان پذیر می سازد. صفحه کلید میکانیکی بر روی نوار جلویی هود در گوشه ی سمت چپ آن نصب شده است و دارای پنج کلید که شامل روشن و خاموش کردن دستگاه، لامپ جهت روشنایی فضای آشپزی، تنظیم دور موتور در سه حالت  تند، متوسط کند و میزان مکش هود می شود.

جنس بدنه این هود آشپزخانه از فولاد رنگ شده است. 

ابعاد هود زیر کابینتی آشپزخانه بیمکث مدل b1002u

نمای ظاهری این هود دارای رنگبندی های سفید، هود مشکی، نقره ای، کرم و قهوه ای است و در صورت خرید می توان آن را با کابینتهای آشپزخانه به دلخواه ست کرد.

روشنایی اجاق گاز توسط هود از طریق دو لامپ شمعی تامین می شود که در انتهای صفحه اصلی هود قرار گرفته اند و در صورت نیاز به راحتی قابل تعویض هستند. دامنه صوتی این هود در دور کند حدودا 63 دسی بل و دور تند در حدود 72 دسی بل است که آشپزی را در مدت طولانی با آرامش بیشتری همراه خواهد کرد.

این هود دارای دو موتور است (اصطلاحا هود دو موتوره نیز میگیوند) که 290 وات مصرف دارند و قدرت مکش هوا در این مدل 500 متر مکعب بر ساعت است. همچنین تعداد دور موتورها قابل تنظیم است و در سه حالت امکان این تغییر وجود دارد.

نوع فیلتر هود نصب شده بر روی هود از جنس فیلتر الیافی بوده و به سهولت در بازار یافت می شود که با هزینه ی خیلی کمی قابل تعویض کردن می باشد.

عکس فیلتر الیافی فیلتر الومینیومی فیلتر استیل

این محصول دارای 24 ماه گارانتی شرکت بیمکث بوده و خدمات پس از فروش بیمکث در سراسر کشور است.

خدمات پس از فروش شرکت بیمکث

معرفی هود زیر کابینتی بیمکث مدل B4002U 

هود آشپزخانه بیمکث مدل b4002U زیرکابینتی دارای سایز بندی و ابعاد مختلفی است شامل ابعاد 100،90،80،60 سانتی متری می شود و قابلیت قرار گیری بالای کلیه اجاق گاز ها را دارا است.

علاوه بر سایز، رنگ بندی متنوع این هود سبب محبوبیت  بیشتر آن نسبت به سایر مدلهای مشابه در بازار شده است. 

هود زیر کابینتی سفید آشپزخانه بیمکث مدل b4002u

کابینت ها و اجاق گاز شما در هر طیف رنگ که باشند (تیره یا روشن)، قطعا هود هماهنگ و همرنگ با  آنها را در این مدل خواهید یافت و شامل رنگ بندی  کرم، نقره ای، سفید، مشکی و قهوه ای است. 

شکل ظاهری 4002 نیز مانند کلیه مدل های زیر کابینتی دارای یک صفحه کلید مکانیکی تعبیه شده در میانه ی نوار جلویی هود است و شامل پنج کلید فشاری جهت روشن و خاموشی هود، روشنایی هود، تنظیم دور موتور و میزان مکش هود است. روشنایی دستگاه از طریق دو لامپ شمعی تامین می شود که در انتهای صفحه اصلی هود قرار گرفته اند.

معمولا هنگامی در رابطه با هود های زیر کابینتی تحقیق می کنیم صدای بلند این هودها را یکی از معایب آنها بر می شمارند ولی در این مدل این چنین نبوده و دامنه صوتی آن 63db الی 72db است.

هود زیر کابینتی استیل بیمکث عکس هود کتابی

همان گونه که در کلیه اجزا این هود پیشرفت قابل توجهی نسبت به مدلهای مشابه در بازار مشاهده می شود، موتور آن نیز پر قدرت بوده و با توان مصرفی 290 وات و قدرت مکش 500 متر مکعب بر ساعت در سه حالت (سه دور) قابل تنظیم است.

نوع پروانه موتور هود از جنس پلاستیک و مقاوم در برابر حرارت اجاق گاز است.

فیلتر نصب شده بر روی هود از جنس فیلتر الیافی بوده و به سهولت در بازار یافت می شود که با هزینه ی کم قابل تعویض است.پس از خرید این مدل از دو سال ضمانت و خدمات پس از فروش بیمکث در سراسر کشور بهره مند خواهید شد.

هود آشپزخانه بیمکث زیر کابینتی مدل B8002U 

در رابطه با هودهای مدل زیر کابینتی بهتر است به این نکته نیز اشاره کنیم که به دلیل وجود مزایای منحصر به فرد آنها، علی رغم گذشت سالها از تولید و عرضه ی این مدل در بازار همچنان بسیاری از آشپزخانه های ایرانی جهت تهویه ی محیط به نصب این مدل نیازمند هستند.

هود کتابی بیمکث مدل 8002 هود زیرکابینتی

مزایایی همچون قیمت ارزان هود و خدمات پس از فروش گسترده  آن، اشغال کردن فضای کم در محیط آشپزخانه و سهولت نگهداری،عرضه کنندگان این محصولات را تشویق می کند که به خریداران این مدل از هودها را تولید کنند.

یکی از مدل های زیر کابینتی مدل B8002U است که شکل ظاهری آن نسبت به سایر هودهای زیر کابینتی متفاوت بوده و به جای نوار جلویی که در این مدل از هودها مستطیل شکل است و زیر آن معمولا یک قاب باریک شیشه ای با قابلیت باز و بسته شدن وجود دارد، در مدل 8002 این نوار محدب شکل بوده و صفحه کلید مکانیکی کالا نیز در میانه آن تعبیه شده است.

این کالا در چهار سایز 100،90،80،60 سانتی متری موجود است و این سایز بندی متنوع انتخاب کالا را جهت نصب بر روی اجاق هایی با طول متفاوت امکان پذیر می سازد.

دامنه صوتی این محصول در دور کند حدودا 63 دسی بل و دور تند در حدود 72 دسی بل است و با خرید این محصول آشپزی را با آرامش بیشتری همراه خواهیم کرد.

روشنایی اجاق گاز توسط هود کتابی 8002 از طریق دو لامپ شمعی تامین می شود که در انتهای صفحه اصلی آن قرار گرفته اند و در صورت نیاز به راحتی قابل تعویض هستند.

نمای ظاهری این هود کاملا سفید است و در صورت خرید می توان آن را با کابینتهای آشپزخانه به راحتی هماهنگ کرد.

همچنین مدل u 8002 b دارای رنگ بندی سفید، مشکی، کرم، نقره ای  و قهوه ای است. 

فیلتر هود الیافی با قابلیت تعویض بر روی کالا نصب شده و پیشنهاد ما این است که به محض مشاهده رنگ زرد فیلتر آن را تعویض نمایید. خوشبختانه قیمت  فیلتر های الیافی پایین بوده و در بازار به آسانی یافت می شوند.

هود آشپزخانه بیمکث مدل 8002 دارای دو موتور است و توان مصرفی 290 وات و قدرت مکش 500 متر مکعب بر ساعت را دارد که یک هود پر قدرت نسبت به مدلهای مشابه در بازار به شمار می رود. همچنین دور موتور آن سه دور یا سه حالته بوده و از طریق صفحه کلید قابل تنظیم است. موتور هود دارای پروانه ای از جنس پلاستیک و مقاوم در برابر حرارت اجاق گاز است.

با خرید این کالا از خدمات پس از فروش بیمکث و  دارای 24 ماه گارانتی بیمکث آن بهره مند شوید.

(1)
  • رحمان 1396-11-09

    ضمن سلام و آرزوی موفقیت تقاضا دارم در صورت امکان ابعاد کامل هودهای زیر کابینتی (شامل طول ،عرض یا همان عمق و ارتفاع یا همان ضخامت) مخصوص اجاقهای ۵شعله را به این حقیر اعلام فرمائید.
    قابل ذکر است که در سایت فقط ابعاد طولی محصولات منظور شده است.
    قبلا از زحمات شما صمیمانه سپاسگزارم

دیدگاه خود را بنویسید
*
*
بالا