بیمکث بزرگترین تولید کننده انواع هود، سینک، فر و اجاق رومیزی آشپزخانه

با اطمینان خرید کنید

فروش ویژه

(992)

قبل از خرید مایکروفر حتما این نکات رو بخوانید

برای انتخاب مایکروفری که با روش زندگی شما مطابقت داشته باشد باید به موارد زیر توجه کنید.

1 - سه اصل مهم برای خرید مایکروفر (مایکروویو) وجود دارد که موقع خرید باید به آنها توجه کنید؛

مایکروفر های توکار که درون دیوار یا کابینت جاسازی می شوند بنابراین در آن هم تراز سطح دیوار یا کابینت قرار می گیرد. نوع دیگر آنهایی هستند که روی فر موجود یا فر داخل کابینت کار گذاشته می شوند و آخری هم همان مایکروفرهای معمولی هستند که یک دستگاه جداگانه است که می توانید آن را روی کابینت، میز یا هر جای دیگری که بخواهید قرار بدهید.

2 -  اگر هزینه خرید مایکروفر برایتان مهم است

باید در نظر داشته باشید که ماکروفر های رومیزی معمولی از همه ارزان تر هستند. علت اصلی بالا بودن قیمت انواع دیگر هزینه های نصب آن است.

تنها کاری که پس از خرید ماکروفر رومیزی باید بکنید این است که جایی برای آن باز کنید و دوشاخه اش را به پریز بزنید در حالی که دو نوع دیگر مایکروفر باید داخل یا روی دیوار کار گذاشته شوند و باید شرایط مطلوب برای تهویه آنها فراهم شود.

3 -  ببینید مایکروفر با چه قدرتی نیاز دارید.

قدرت مایکروفر با وات اندازه می شود. بیشترین قدرت بعضی مایکروفر ها 600وات و در بعضی دیگر 1400وات است.

اگر برای پخت مواد غذایی در حجم بالا از مایکروفراستفاده می کنید به مایکروفر پرقدرت تری احتیاج دارید اما اگر برای یکی دو نفر از مایکروفر استفاده می کنید دستگاه کم قدرت تری کار شما را راه می اندازد.

اگر هزینه خرید ماکروفر برایتان مهم است باید در نظر داشته باشید که مایکروفر های رومیزی معمولی از همه ارزان تر هستند.

4 -  همچنین باید به اندازه مایکروفر که می خواهید توجه کنید؛

هم از نظر جایی که در آشپزخانه برای آن در نظر گرفته اید و هم اینکه مایکروفرهای بزرگتر در هر بار پخت مقدار ماده غذایی بیشتری در خود جای می دهند. بهتر است پیش از آنکه برای خرید اقدام کنید جای قرار دادن آن را در آشپزخانه مشخص کنید.

5 - مایکروفر معمولی باید قادر باشد

غذا بپزد، یخ زدایی کند و غذاهای یخچالی را دوباره گرم کند. مطمئن بشوید مایکروفری که می خواهید بخرید بتواند همه این عملکردها را انجام بدهد.

6 -  سرانجام به سایر عملکردهایی که ممکن است از مایکروفر خود انتظار داشته باشید، فکر کنید.

بیشتر مایکروفرهای جدید صفحه چرخانی دارند که ماده غذایی را می چرخاند و موجب پخت یکنواخت آن می شود. مدل های جدیدتر المنتی دارند که باعث طلایی و ترد شدن روی غذای پخته شده می شوند.

برای بعضی ها هم مهم است که مایکروفرشان حالت مخصوص ذرت داشته باشد که تنها با فشار یک دکمه بتوانند ذرت را آماده کنند.

احتیاط کنید

مایکروفر وسیله ای چندمنظوره است. هنگامی که کاربرد و قدرت هر دکمه روی دستگاه تان را یاد گرفتید می توانید انواع مختلف غذاها را با آن طبخ کنید.

دستورالعمل های طبخ با مایکروفری را که خریده اید به دقت مطالعه کنید و جزئیات کارهایی را که انجام می دهد یاد بگیرید. تا وقتی که به تمامی عملکردهای دستگاه کاملاً آشنا نشده اید احتیاط را فراموش نکنید.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
بالا