با اطمینان خرید کنید
(3542)

اجاق گاز مبله یا اجاق گاز رومیزی مدرن

انتخاب اجاق گاز کار سختی است. این انتخاب زمانی سخت تر می شود که فضای زیادی برای جا دادن اجاق گاز نداشته باشید و از طرفی بخواهید گزینه انتخابی تان هم طراحی زیبا و هم کیفیت بالایی داشته باشد...

اجاق گاز های ۴ شعله اختصاصا برای آشپزخانه های کوچک طراحی شده اند اما اجاق گازهای توکار چطور؟ بیشترین دلیل انتخاب اجاق گازهای توکار زیبایی ظاهری است که به آشپزخانه می دهد حتی با وجود اینکه این مدل ها چندان برای آشپزی و استفاده ایرانی مناسب نیستند، اما گزینه دیگری برای آشپزخانه های بسیار کوچک هم محسوب می شوند. اگر می خواهید لوازم خانگی تان را متناسب با فضای کوچک آشپزخانه تان انتخاب کنید یا به تازگی به فکر بازسازی آشپزخانه تان افتاده اید، راهنمای زیر امکانات، کیفیت و کاربرد دو گزینه پرطرفدار مناسب آشپزخانه های کوچک را بررسی کرده و به شما این امکان را می دهد که با چشم باز و اطلاعات کافی انتخاب کنید.

 

اجاق گازهای مبله؛ کلاسیک و کاربردی

اگر به فکر راحتی استفاده باشید و مهم تر از آن بخواهید اجاق گازتان دارای فر و گریل هم باشد بهترین انتخابتان اجاق گازهای مبله ۴ شعله خواهد بود. این اجاق گازها معمولا صفحاتی با عرض ۶۰ سانتی متر دارند که در کمترین فضای در نظر گرفته شده برای اجاق گاز در آشپزخانه جا می گیرند. اجاق گازهای مبله معمولا از مدل های توکار گران تر هستند اما با توجه به مزایا و معایبشان انتخاب های معقول تری محسوب می شوند.

 

چرا ۴ شعله های مبله را انتخاب کنیم؟

 

چیدمان شعله ها در مدل های توکار و مبله تفاوت چندانی با هم ندارد اما نکته اینجاست که ۴ شعله های مبله مقاومت و کیفیت بدنه بالاتری دارند. صفحه رویی این مدل ها معمولا لعابی یا استیل است. صفحات استیل و لعابی را می توانید به راحتی تمیز کنید. از آنجا که درجات تنظیم فشار گاز در نوار زیر صفحه رویی قرار گرفته، استفاده و تنظیم راحت تری دارد. لوازم جانبی و قطعات یدکی این اجاق گازها را راحت تر می توانید در بازار ایران پیدا کنید، اما مهم ترین ویژگی اجاق گازهای مبله داشتن فر، گریل و جوجه گردان است که شما را از پرداخت مبلغ جداگانه برای خریدشان معاف می کند.

 

چرا انتخابشان نکنیم؟

 

از آنجا که بدنه اجاق گاز های مبله نمود بیشتری در آشپزخانه دارد باید در انتخاب ظاهر و رنگ بدنه شان دقت کنید تا با سایر لوازم آشپزخانه تان هماهنگ باشد. به علاوه حتی بهترین طراحی این مدل ها هم جلوه زیبا و مدرنی که اجاق گازهای توکار به آشپزخانه تان می بخشد را ندارد. شرکت های تولید کننده لوازم خانگی به طور میانگین در ازای طراحی و تولید هر ۵ مدل ۵ شعله یک اجاق گاز ۴ شعله تولید می کنند که بیشتر تک رنگ و تک مدل هستند. در نتیجه گزینه های محدودی برای انتخاب خواهید داشت.

 

اجاق گاز های توکار؛چشم گیر و دردسرساز

لوازم خانگی توکار زیبا ترین و مدرن ترین طراحی ها را بین مدل های لوازم خانگی دارند، اما این زیبایی در مورد اجاق گاز های توکار کمی دردسر ساز می شود. اجاق گاز های توکار در دو مدل برقی و گازی تولید می شوند و مدل های ۴ شعله آن قیمت کمتری نسبت به مدل های مشابه مبله دارد، اما نکته اینجاست که قیمت این مدل ها نسبت به امکانات و کیفیت شان زیاد است.

 

چرا اجاق گازهای توکار را انتخاب کنیم؟

بخشی عمده ای از کسانی که اجاق گازهای توکار را انتخاب می کنند دنبال ایجاد تغییر در آشپزخانه و عقب نماندن از قافله داشتن آشپزخانه ای بسیار مدرن هستند. این اجاق گازها فضای بسیار کمتری نسبت به مدل های مبله اشغال می کنند و می توانید به انتخاب خودتان محل قرار گیری شان در آشپزخانه تان را انتخاب کنید. مدل های توکار گازی به دلیل توان پایین تری که نسبت به مدل های مبله دارند مصرفشان پایین تر می آید.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
بالا