(8313)

راهنمای انتخاب هود مناسب برای آشپزخانه

راهنمای انتخاب هودی مناسب برای آشپزخانه

امروزه با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی در زمینه‌های مختلف طراحی وتولید، لوازم خانگی هم دستخوش تغییرات زیادی گردیده است.در این بین لوازم آشپزخانه نظیر هود ،اجاق گاز،سینک ، فر و مایکروفر (مایکروویو) نیز دچار تغییرات گسترده ای  از نظر نوع و مدل گردیده است ودر نتیجه  انتخاب را مشکل کرده است.شرکت ستاره طلایی صنعت (بیمکث) با بهره گیری از تجهیزات مدرن و با تکیه بر توان متخصصان خود توانسته است محصولات  متنوع و با کیفیت تولید کند.

تنوع هودهای آشپزخانه بیمکث

1- هود‌های کلاسیک ( زیر کابینتی )​

هود زیرکابینتی آشپزخانه بیمکث

هود زیر کابینتی از قدیمی‌ترین و ساده‌ترین نوع هود می‌باشد.قیمت مناسب و هزینه نگهداری کم از مزیت های این گونه هودها می‌باشند. تنوع رنگ در این نوع محصول زیاد می‌باشد و هر نوع سلیقه ای را در بر می‌گیرد.

مدل های B 1001 U - B 1002 U - B 4001 U - B 4002 U - B 8002 Uاز این گونه میباشند.فرق مدل های B 1001 U با B 1002 U در موتور هود میباشد که مدل B 1002 U هودی نسبتا جدیدتر نسبت به مدل B 1001 U  میباشد. این مورد در مورد هودهای مدل B 4001 U و B 4002 U نیز صدق میکند.

2- هود شومینه ای کلاسیک  

هود شومینه ای کلاسیک آشپزخانه بیمکث

این نوع هودها بر روی دیوار نصب شده و ویژگی های هود زیرکابینتی را دارند قدرت و مکش آن بیشتر شده  و از طراحی متفاوت‌تری برخوردار است.

مدل‌های B 5002 U و B 7002 U و B 7004 Uو B 114 U و... از نوع هود شومینه ای کلاسیک می باشند.

3- هود شومینه ای مدرن

هود شومینه ای مدرن آشپزخانه بیمکث

در این نوع هودها نسبت به مدل‌های قبلی تغییراتی در زمینه نوع کلیدها و بدنه هود انجام گرفته و ویژگی هایی نظیر صفحه نمایش و کنترل از راه دور و سنسور دود و گاز و ... اضافه گردیده است.همچنین از شیشه به عنوان بخشی از بدنه هود استفاده شده است.

مدلهای  B 2010 U و B 2005 U و B 2012 U و B 2006 U و B 2008 U الیکا و ... از این نوع مدل هستند.

4- هود شومینه ای مدرن با نصب عمودی ​

هود شومینه ای مدرن با نصب عمودی آشپزخانه

این نوع هود ها بر روی دیوار نصب شده و تمام ویژگیهای هود های شومینه ای را شامل می شود در مدلهای جدید کنترل موتور بر اساس برد الکترونیکی می باشد.

این گونه از هودها عملکرد و امکانات بیشتری نسبت به مدل های دیگر دارا می‌باشند .استفاده از صفحه نمایش بزرگتر ،لامپ LED ،کنترل از راه دور (رموت کنترل)، سنسور دود و گاز، تایمر ، ساعت ،درب اتوماتیک باز شو USB , صفحه کلید لمسی LCD و ... اینگونه هود‌ها راپر طرفدار کرده است.تنوع در رنگ بدنه و شیشه (سفید و مشکی)از دیگر ویژگیهای آن است.

مدل‌های B 2017 Uو B 2019 U و B 2015 U و B 2024 U و... از این نوع مدل هود هستند.

5- هود جزیره Island

هود جزیره ای آشپزخانه بیمکث

این گونه هودها (Island) از ویژگی‌های هود‌های شومینه برخوردار است.و در مدلهای مختلف تولید می‌شود.تفاوت این نوع ازهودها با مدل های دیگر در طریقه نصب آنها میباشد که به سقف آشپزخانه متصل میشود و نصب میشود و بیشتر مناسب فضاهای بزرگ میباشد.مدل B 2007 U، B 116 U ومدل B 111 U از نوع هودهای جزیره ای هستند.

6- هود مخفی (Hidden)

هود مخفی آشپزخانه بیمکث

هود مخفی از ساده‌ترین نوع هود می‌باشد که بیشتردر فضاهای کوچکتر استفاده میشود.این نوع هود از تنوع کمتری نسبت به دیگر مدلها برخوردار است و در داخل کابینت نصب میگردد.

(1)
 • مريم سعادت پژوه 1395-11-21

  سلام
  من هود وايز خريدم هم شيك و هم كم صدا
  ولي مثل اينكه شما فقط بيمكث داريد !

  پاسخ مدیر:

  باسلام و حترام

  کاربر گرامی سایتی که هم اکنون مشاهده می کنین سایت رسمی شرکت بیمکث می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید
*
*
بالا