سینک شیشه ای 

مزایای خرید سینک ظرفشویی شیشه ای

جذابیت ظاهری سینک ظرفشویی شیشه ای و چشم نوازی این محصول در فضای آشپزخانه اولین مزیت آن در زیباشناختی و زیباسازی فضای آشپزخانه است.
معرفی این محصول به عنوان یک سینک فانتزی توکار دومین مزیتی است که عامل زیبایی را دوچندان می کند و با توجه به اینکه در اغلب آشپزخانه هایی که به صورت مدرن طراحی می شود سینک های فانتزی توک...

مزایای خرید سینک ظرفشویی شیشه ای

جذابیت ظاهری سینک ظرفشویی شیشه ای و چشم نوازی این محصول در فضای آشپزخانه اولین مزیت آن در زیباشناختی و زیباسازی فضای آشپزخانه است.
معرفی این محصول به عنوان یک سینک فانتزی توکار دومین مزیتی است که عامل زیبایی را دوچندان می کند و با توجه به اینکه در اغلب آشپزخانه هایی که به صورت مدرن طراحی می شود سینک های فانتزی توکار مستطیلی بدون لبه های گرد توصیه می گردد، سینک ظرفشویی شیشه ای نیز جذابیت خاص خود را خواهد داشت. چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ متفاوت و خاص بودن.
در کنار جذابیت ظاهری به دلیل اینکه عمده فعالیت شستشو در لگن سینک انجام می شود و جنس لگن سینک شیشه ای، استیل ضدزنگ است کاربری و کارایی آن تفاوت چندانی با سینک های استیل نیز ندارد.
خاص و متفاوت بودن به همراه درخشندگی در محیط یک آشپزخانه لوکس و مدرن نیز مزیتی انکار ناپذیر برای سینک های ظرفشویی شیشه ای ست.
اما در کنار همه موارد فوق اطلاع از برخی معایب احتمالی این محصول نیز کمک می کند تا خرید بهتر و مطمئن تری را انجام دهیم که تمام این موارد در صورت تهیه محصول با گارانتی و ضمانت لازم محلی از نگرانی نخواهد داشت.

معایب سینک ظرفشویی شیشه ای

نشان دادن لکه های آب سخت بر روی سینک
در سینک شیشه ای اگر پس از اینکه شستن ظرف ها به پایان رسید صفحه کریستال به خوبی شسته و خشک نشود باتوجه به سختی هایی که در آب وجود دارد قطعا ایجاد لکه روی صفحه کریستال پدیده ای عجیب نیست.

حساسیت به ظروف و ابزار شوینده سخت
صفحات شیشه ای و کریستال نسبت به ابزار سخت و نوک تیز حساسیت دارند و در زمان استفاده محصول به طور طبیعی مراقبت و دقت بیشتری را می طلبند.

احتمال شکستگی شیشه و صفحه کریستال
این مورد نیز در سینک ظرفشویی کریستال دیده می شود که عمدتا در عدم دقت در حمل محصول منجر به این پدیده می گردد. البته بسیاری از سینک های شیشه ای تا مدت مشخصی از گارانتی شیشه کریستال برخوردارند.

احتمال آب افتادن زیر صفحه و جداشدن لگن از صفحه کریستال
این موارد نیز از موارد دیگری است که در صورتی که شرکت تولیدکننده دقت کافی را انجام نداده باشد احتمال وقوع خواهد داشت که باز هم انجام خرید مطمئن و داشتن گارانتی لازم برای محصول این مسأله را مرتفع می نماید.

در مجموع ضمن توجه خاص و ویژه به کلیه موارد فوق، سینک ظرفشویی شیشه ای می تواند به عنوان یک انتخاب اصلی در آشپزخانه های مدرن مدنظر قرار گیرد.

خواندن این مطلب می تواند به شما کمک کند

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
وضعیت لگن سینک
نوع نصب
تعداد لگن
بالا