سینک استیل 

سینک ظرفشویی را چگونه انتخاب کنیم ؟

فاکتورهای خرید سینک آشپزخانه

یکی از مهم ترین وسایل  در طراحی  دکوراسیون داخلی آشپزخانه  سینک ظرفشویی   است. سینک ظرفشویی   کاربرد های بسیاری دارد که اگر جزیی از دکوراسیون آشپزخانه نباشد ،انگار یک چیزی کم است . به دلیل شست و شوی چربی و ته مانده غدا و همچنین میکرووب ، جنس  سینکی که استفاده می کنیم ، اهمیت بسیاری...

سینک ظرفشویی را چگونه انتخاب کنیم ؟

فاکتورهای خرید سینک آشپزخانه

یکی از مهم ترین وسایل  در طراحی  دکوراسیون داخلی آشپزخانه  سینک ظرفشویی   است. سینک ظرفشویی   کاربرد های بسیاری دارد که اگر جزیی از دکوراسیون آشپزخانه نباشد ،انگار یک چیزی کم است . به دلیل شست و شوی چربی و ته مانده غدا و همچنین میکرووب ، جنس  سینکی که استفاده می کنیم ، اهمیت بسیاری دارد . سینک آشپزخانه در طی سال های گذشته به دلیل پدید آمدن طراحی های جدید در دکوراسیون آشپزخانه ، تغییرات بسیار زیادی را تجربه کرده است. اما کاربرد این وسایل دوست داشتنی همچنان همان هایی است که قبلا بوده است . 

اندازه سینک

اندازه سینک آشپزخانه به طول کابینتی که روی آن قرار میگیرد بستگی دارد .

شکل سینک

شکل سینکی که انتخاب میکنید در زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیر زیادی دارد . سینک ظرفشویی به طور کلی به شکل های لگن مستطیلی ، مربعی یا دایره ای و لبه های آن بصورت صاف یا منحنی است . یکی از نکاتی که هنگام خرید سینک آشپزخانه خوب است به آن توجه کنیم ،مقدار فضایی است که سینک در اختیار ما می گذارد.

عمق لگن ها

عمق لگن سینک آشپزخانه  معمولا بین ۱۵ تا ۳۰سانتی متر است و این در صورتی است که متداول ترین اندازه عمق لگن این نوع سینک ۱۸سانتی متر است . عمق لگن سینک ظرفشویی ،زمانی که نمیخواهیم  سیفون را لمس کنیم اهمیت زیادی دارد که سعی کنید تا جایی که امکان دارد عمیق ترین مدل سینک آشپزخانه را برای خرید سینک ظرفشویی استفاده کنید.

لبه های سینک ظرفشویی

لبه سینک فاکتوری مهم در زمینه نحوه نصب و تنظیم آن می باشد .در  سینک توکار که معمولا روی کابینت نصب میشود لبه ها به گونه ای طراحی شده اند که مانع از ریختن آب بر روی کناره ها شود.

تعداد لگن های سینک

سینک ظرفشویی از نظر تعداد لگن به سه دسته کلی : سینک تک لگن ، سینک دولگنه و سینگ سه لگنه تقسیم می شود که در برخی از سینک ها ،سیفون به سینک متصل است . اگر شما تصمیم دارید که سینک دو لگنه  یا سینک سه لگنه خریداری کنید ،حتما به این نکته توجه داشته باشید که ارتفاع دیواره بین لگن ها از لبه بالایی کمتر باشد تا مانع ریختن آب روی کابینت یا کف آشپزخانه شود .

خواندن این مطلب می تواند به شما کمک کند

لیست مقایسه محصولات

انصراف
بالا