اجاق رومیزی استیل 

به علت استفاده روزانه و زیاد از اجاق گاز ، این وسیله باید به دقت انتخاب شود که دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی باشد. در انتخاب اجاق گاز علاوه بر کیفیت ، بودجه، فضا و ترجیحات شخصی شما تا حد زیادی تاثیرگذار خواهد بود.در خرید این کالا توجه به نکاتی مثل ابعاد و الگوی برش، تعداد شعله ها و نحوه ی قرار گیری آن ها، سهولت نظافت، ایمنی، جنس صفحه (استیل، شیشه...

به علت استفاده روزانه و زیاد از اجاق گاز ، این وسیله باید به دقت انتخاب شود که دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی باشد. در انتخاب اجاق گاز علاوه بر کیفیت ، بودجه، فضا و ترجیحات شخصی شما تا حد زیادی تاثیرگذار خواهد بود.در خرید این کالا توجه به نکاتی مثل ابعاد و الگوی برش، تعداد شعله ها و نحوه ی قرار گیری آن ها، سهولت نظافت، ایمنی، جنس صفحه (استیل، شیشه یا ترکیبی) و گارانتی اهمیت دارد. 

آشپزخانه به عنوان قلب یک خانه شناخته میشود و به عنوان ویترین امکان نشان دادن سلیقه خانواده را دارد. استفاده از اجاق گازهای رومیزی انتخاب مناسبی برای نشان دادن حسن سلیقه است.امروزه به دلیل پایین بودن متراژ ساختمان های مسکونی اجاق گازهای توکار یا رومیزی مورد استقبال زیادی قرار گرفته است، این اجاق ها با قرار گیری روی کابینت فضای کمی را اشغال میکنند. شرکت بیمکث پیشرو در تولید محصولات آشپزخانه در چند دهه اخیر اقدام به تولید اجاق گازهای صفحه ای بادوام و زیبا نموده است که با استقبال زیادی از مشتریان خود همراه بوده.

اجاق صفحه ای استیل 

این مدل اجاق گازهای استیل از دوام و ماندگاری بالاتری برخوردارند و فلز به کار رفته در آنها معمولاً گرد و خاک، لکه موادغذایی و سایر کثیفی‌ها را خیلی دیر روی خود نشان می‌دهد پس نیازی به تمیز کردن هر روزه ندارند و برای خانواده‌های پر جمعیت مناسب‌ترند. در بین اجاق‌های استیل، استیل ساده نسبت به آجدار به دلیل سهولت بیشتر در نظافت، بیشتر مورد توجه است. برای نظافت این اجاق‌ها می‌توان از یک دستمال مرطوب و نرم یا محصولات براق کننده استیل در بازار استفاده کرد.

محبوبیت اجاق های استیل به دو دلیل است: اول کیفیت و دوام بالا و دوم نظافت و نگهداری آسان

خواندن این مطلب می تواند به شما کمک کند

لیست مقایسه محصولات

انصراف
بالا