با اطمینان خرید کنید
 • هود مخفی بیمکث مدل B2062U دارای صفحه کلید لمسی می باشد و فیلتر تعبیه شده بر روی این هودمخفی از نوع آلومینیومی قابل شستشو و قابل تعویض می باشد .بیمکث با در نظر گرفتن شرایط پخت و پز در آشپزخانه ها ،هود مدل B2062U مخفی را به لامپ SMD تجهیز نموده تا مناسب ترین نور را هنگام پخت و پز مهیا سازد.

  899,000تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • هود مخفی بیمکث مدل B2061U این مدل هود دارای یک موتور چهار دور پرقدرت سوپر سایلنت می باشد که دارای قدرت مکش هوا به میزان 600 مترمکعب بر ساعت است. میزان صدای تولید شده توسط موتور این هود مخفی در دور اول یا  دور کند خود معادل 52db دسی بل بوده که تقریبا مشابه سایر مدل های هود مخفی یا توکار سوپر سایلنت است.

  850,000تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • هود مخفی بیمکث مدل B2052U آخرین مدل سری هود های مخفی شرکت تا به امروز است. جنس و نمای این هود تمام استیل با پنل شیشه ای مشکی پاسخی برای تمام متقاضیان هود آشپزخانه آن هم از نوع مخفی می باشد. طراحی بی نقص و مدرن این هود توکار که با ظرافت در ساخت و تولید همراه شده است موجب جلب نظر خریداران و بازار پسندی هرچه بیشتر این هود مخفی شده است.

  849,000تومان
  6 نقد(ها)
  بیشتر
 • هود مخفی، درون کابینت نصب می شوند و صفحه مکش و پنل هود ، کاملاً بر روی اجاق گاز قرار می گیرد. هود های مخفی یا هود توکار به دلیل اشغال فضای کمتر، برای نصب در آشپزخانه هایی با ابعاد کوچک مناسب است. هود های مخفی معمولا در سایزی عرضه می شود که مناسب قرار گیری بالای کلیه اجاق گازهای موجود در بازار است.

  699,000تومان
  9 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
بالا