محصولات 139 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • هود آشپزخانه

  هود در آشپزخانه کاربردهای زیادی دارد. مهم ترین کار آن خارج کردن بو، دود و بخاری است که در هنگام آشپزی بلند می شود. به عبارت دیگر، هود گاز، رطوبت و چربی معلق در هوا را به بیرون از منزل می کشد و میزان رطوبت را در حد مناسبی ثابت نگاه می دارد. در عین حال، چربی و رطوبت روی سقف و دیوارها نمی نشیند و آشپزخانه برای مدت زمان بیشتری تمیز می ماند.

  سایز هود من چقدر باید باشد ؟

  سایز هود حداقل باید به اندازه عرض اجاق گاز باشدتا به کارایی و مکش هود کمک نمایید.در صورتی که قصد تعویض هود خود را دارید حتما به سایز هود قبلی خود توجه نمایید.

   

  روش های نصب انواع هود به چه صورت می باشد؟

  روش های نصب هودهای زیر کابینتی  : این مدل هودها معمولا در زیر کابینت نصب شده و از طرفین (چپ - راست) به کابینت های مجاور  متصل می شوند.

  روش نصب هودهای شومینه ای و مورب : این مدل هودها با استفاده از قلاب های مخصوص نصب هود از پشت به دیوار متصل می شوند. هود های شومینه ای نیازی به داشتن کابینت های مجاور ندارند و به صورت مجزا  قابل نصب می باشند.

   

  روش نصب هود های جزیره ای : این هودها برای اجاق گاز های که در وسط آشپزخانه هستند و از چهار طرف فضای خالی دارند طراحی شده اند و به سقف آشپزخانه نصب می گردد(همانند یک لوستر)

 • گاز صفحه ای

  اجاق گازهای صفحه ای آشپزخانه بیمکث در انواع اجاق گاز های شیشه ای، استیل و اجاق گازهای برقی در شعله های متفاوت(دو شعله سه شعله چهار و پنج شعله) تولید می شود.

 • سینک آشپزخانه

  برای خرید سینک چند نکته ضروری است که ما در اینجا به آنها خواهیم پرداخت!

  قبل از هرچیز تعداد لگن های یک سینک است که باید با توجه به نیاز و فضایی که در اختیار دارید متفاوت است.

  نکته بعد رو کار یاتو کار بودن سینک است: سینک توکار از لحاظ زیبایی زیباتر است ولی از لحاظ اینکه آب به mdf کابینت میرسد احتمال خراب شدن کابینت زیاد‌تر است ولی سینک روکار این مشکل را ندارد در عوض کمی ظاهر خوبی ندارد البته فقط کمی.

 • فرهای توکار

  فرهای توکار آشپزخانه بیمکث در انواع فرهای برقی و فرهای گازی برقی قابل تولید و به بازار عرضه می شوند.

 • مایکروفر توکار

  قبل از خرید مایکروفر بخوانید

  هنگامی که به دنبال یک مایکروفر هستید ، اولین کار این است که به اندازه جایگاهی که مایکروفر قرار است در آنجا قرار گیرد توجه نمایید.

  اطمینان حاصل نمایید که وقتی مایکروفر (مایکروویو)در جای خود قرار می گیرد درب آن براحتی قابل باز کردن باشد.

  همچنین مطمئن شوید که منافذ در مایکروویو پوشیده نباشد و یک یا دو اینچ فضا خالی  در مقابل هر یک از دریچه های خروجی هوا وجود داشته باشد.

 • جدیدترین محصولات

  لذت کار کردن در آشپزخانه‌ای مدرن و شیک را برای خود به ارمغان آورید. با انتخاب محصولات زیبای بیمکث دیگر کار کردن در آشپزخانه برای شما خسته‌کننده و تکراری نخواهد بود 

 • پیشنهاد ویژه
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 139 آیتم
نمایش 1 - 12 از 139 آیتم
جدیدترین مطالب سایت

کاتالوگ

مجهز به سنسور دود و گاز
نوع نصب فر